0 yorum  |  Yorum Yap
Ürün Kodu: Virgo Kopmayan Örgülü Şarj Kablosu
Stok Durumu: 1

Adet

SORU SOR

Ürün Açıklaması

Özel örgülü kaplaması sayesinde ultra güçlü bir yapıya sahiptir. Benzersiz dayanıklılık ve güç kazandıran bu özel özgü standart şarj kablolarından 6 kat daha güçlü olmasını sağlar. 12.000’den fazla bükme ömrüyle uzun süreli kullanım için idealdir. Kopma ve yıpranma sorunlarından uzak bir şarj deneyimi sunarak, cihazlarınızı güvenle şarj edebilmenizi sağlar.

Kopmayan Örgülü Şarj Kablosu, USB, Type-C, Lightning ve Micro-USB girişlerine sahiptir, bu sayede farklı girişlere sahip cihazları şarj etmek için uygun bir çözüm sunar. Soketler alüminyumla güçlendirilmiş olup, uzun süreli kullanım ve dayanıklılık katmaktadır. Alüminyum taban ve güçlendirilmiş naylon örgülü kılıf sofistike bir görünüm ve his verir.

Kurumsal Kimliğinizi Yansıtın

Şarj kablosu üzerine lazer kazıma ile logo baskısı yapılabilmekte, böylece markanızın logusu ürünün kalıcı bir parçası haline gelmektedir. Şık tasarımı ve yüksek dayanıklılığıyla kopmayan örgülü şarj kablosu, hem çalışanlarınıza hem de müşterilerinize unutulmaz bir kurumsal hediye sunmanızı sağlar.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!